AleGrafika

AleGrafika -Tracker serialowy + 4 Zabawne seriale, na poprawę humoru

Na samym początku pragnę podkreślić, że moje poczucie humoru jest specyficzne … co zapewne potwierdzić mogą ludzie obserwujący mnie na Instagramie, oglądający moje stories.
Ogólnie jestem zdania, że z tym, co nas śmieszy jest tak samo, jak z gustem do ubrań, ile osób tyle opinii.
Jednak pragnę podzielić się z Wami 5 serialami, które bawią mnie i uważam, że rozbawią również Was.
W tym rankingu będę raczej mało krytyczna, gdyż większość wymienionych niżej produkcji to moje serialowe hity…zapraszam:).

 

1. Good Place

Jeden z tych seriali, którym byłam zafascynowana od pierwszego odcinka.
Pierwszy sezon to petarda! Rewelacyjne poczucie humoru, piękna, bajkowa scenografia i co najważniejsze genialna Kristen Bell. Śmieszkowanie na najwyższym poziomie no i ogromne zaskoczenie…dosłownie, mózg mi eksplodował pod koniec sezonu.
Serial opowiada nam historię Eleanor, która po śmierci trafia do tzw. dobrego miejsca, i nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że kobieta za życia była bardzo złym człowiekiem.
Szybko orientuje się, że nastąpiła pomyłka, którą próbuje zatuszować, sezon 2, traktuję jako przejściowy, obecnie emitowany jest sezon 3, na którego temat jeszcze nie wyrobiłam sobie zdania.

Znajdziesz na: Netfilx

Pierwszy sezon: 10/10

Moja ocena: 8/10

 

2. Bojack Horseman

Uwielbiam, uwielbiam, uwielbiam!
Nigdy nie sądziłam, że tak bardzo spodoba mi się bajka dla dorosłych.
Dosłownie w ciągu kilku dni wciągnęłam 5 sezonów Bojacka.
Czy serial jest zabawny? I tak i nie, główny bohater to człowiek-koń, który w latach 90 był gwiazdą hitowego sitcomu pt. Rozbrykani. Jak to często w show-biznesie bywa, po latach sława Bojacka przemija, a on sam boryka się z wieloma uzależnieniami i fobiami. Postanawia jednak reanimować swoją karierę w czym pomagają mu: Tod– współlokator mieszkający na jego kanapie, Princess Carolyn-agentka oraz Diane-autorka widmo, biografii Bojacka.

Znajdziesz na: Netflix

Moja ocena: 10/10

 

 

3. Claws

Produkcja totalnie w moim stylu, gangi, pranie brudnych pieniędzy, przemoc i… salon kosmetyczny :).
Claws to przede wszystkim silne kobiety, brokat, kolory i przesyt, przesyt, przesyt.
Główną bohaterką jest Desna Sims, szefowa wcześniej wspomnianego salonu urody, która pod przymusem współpracuje z lokalną grupą przestępczą. Ogromną zaletą tego serialu jest obsada: oprócz Desny (Niecy Nash) w serialu zobaczymy m.in. Carrie Preston dobrze znaną, fanom takich produkcji jak np. Czysta krew, gdzie wcieliła się w rolę Arlene Fowler czy Karrueche Tran ( tak , to dziewczyna, która kłóciła się z Rihanną o Chrisa Browna).

Znajdziesz na: HBO GO

Moja ocena: 9/10

 

4. Młody Sheldon

Postać Sheldona jest znana każdemu serialoholikowi, bo czym byłaby kultowa Teoria Wielkiego podrywu bez niego? Losy młodego Sheldona to mnóstwo wzruszeń i śmiechu.
Akcja rozgrywa się w Teksasie i skupia głównie na losach rodziny i szkolnych perypetiach małego geniusza. Dziewięcioletni Sheldon rozpoczyna właśnie naukę w liceum, ku niezadowoleniu swojego starszego brata Georgie’go i ojca George’a, który jest szkolnym trenerem. Wychowanie chłopca jest dla rodziny sporym wyzwaniem, oprócz ojca i brata poznajemy również Mary – konserwatywna matkę Sheldona, która za wszelką cenę stara się zrozumieć wyjątkowego chłopca i obronić go przed małomiasteczkową społecznością, siostrę bliźniaczkę Missy oraz cudowną Bunię -która według mnie robi największą ,,robotę.

Znajdziesz na: HBO GO

Moja ocena: 9/10

 

Inne posty z cyklu Serialoholiczka:

Serialoholiczka- 5 kobiecych seriali, idealnych na zimowe wieczory

Serialoholiczka – Moje serialowe podsumowanie wakacji

Na sam koniec przygotowałam dla Was prezent do pobrania.
Ile razy zdarzyło Wam się zapomnieć, na którym odcinku skończyliście oglądany serial czy który sezon macie już za sobą????
Ja przynoszę wam gotowe rozwiązanie tego problemu! Serialowy Tracker, dzięki któremu będziecie mogli sobie wszystko zanotować :)

 Tracker do pobrania tutaj KLIK

 To by było na tyle, ciumkam Was radośnie.

Pamiętaj!Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich projektów i treści w celach komercyjnych.
Nie sprzedawaj, nie modyfikuj oraz nie rozpowszechniaj ich.
POBIERAJ TYLKO DO UŻYTKU WŁASNEGO

komentarzy 12

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.